DIA | HORA | CATEGORIA | GRUP | LOCAL | VISITANT |
|
29/06/2017 | 11:00 | Cadet Masc. (CM) (2001-2002) | I | H.RIBES | SPORTING LISBOA-1 |
29/06/2017 | 11:40 | Cadet Masc. (CM) (2001-2002) | I | H.MATA DE JONC | BM.LA ROCA |
29/06/2017 | 12:20 | Cadet Masc. (CM) (2001-2002) | I | KORSVOLL | H.MOLINS DE REI |
29/06/2017 | 13:00 | Infantil Masc. (IM) (2003-04) | F | ORDIZIA ESKUBALOIA | H.LES FRANQUESES-2 |
29/06/2017 | 13:40 | Infantil Masc. (IM) (2003-04) | F | H.TERRASSA-2 | H.LAIETA .ARGENTONA |
29/06/2017 | 14:20 | Infantil Masc. (IM) (2003-04) | F | H.VILANOVA GELTRU-2 | HERKULES |
29/06/2017 | 15:00 | Infantil Fem. (IF) (2003-04) | D | BM.LA ROCA | H.LA SALLE MONTCADA |
29/06/2017 | 15:40 | Infantil Fem. (IF) (2003-04) | D | H.RIBES-2 | SEIF |
29/06/2017 | 16:20 | Infantil Fem. (IF) (2003-04) | D | HOYBRATEN-2 | H.MATARÓ |
29/06/2017 | 17:00 | Juvenil Fem. (JF) (1999-2000) | B | H.RIBES | IK.SAVEHOF |
29/06/2017 | 17:40 | Infantil Masc. (IM) (2003-04) | G | ALINGSAS-2 | KH-BM.GRANOLLERS-1 |
29/06/2017 | 18:20 | Infantil Masc. (IM) (2003-04) | G | INS FORAT del VENT | H.RIBES |
29/06/2017 | 19:40 | Juvenil Masc. (JM) (1999-2000) | F | H.CARDEDEU | ATL. VALLADOLID |
29/06/2017 | 20:20 | Cadet Fem. (CF) (2001-2002) | I | RANDESUND-1 | H.VILANOVA GELTRU |
DIA | HORA | CATEGORIA | GRUP | LOCAL | VISITANT |
|
30/06/2017 | 10:20 | Infantil Fem. (IF) (2003-04) | D | H.ST.ADRIAN | H.MATARÓ |
30/06/2017 | 11:00 | Infantil Masc. (IM) (2003-04) | I | H.ST.ESTEVE PALAUTOD | H.TERRASSA-1 |
30/06/2017 | 11:40 | Infantil Masc. (IM) (2003-04) | I | DYBBOL H. | H.LA GARRIGA |
30/06/2017 | 13:00 | Infantil Masc. (IM) (2003-04) | I | ANAITASUNA | H.ST.ESTEVE PALAUTOD |
30/06/2017 | 13:40 | Infantil Masc. (IM) (2003-04) | I | DYBBOL H. | H.TERRASSA-1 |
30/06/2017 | 14:20 | Infantil Masc. (IM) (2003-04) | B | KH-BM.GRANOLLERS-2 | ESCOLA SOL-IXENT |
30/06/2017 | 15:00 | Infantil Fem. (IF) (2003-04) | B | H.GAVA | SANSES-1 |
30/06/2017 | 15:40 | Cadet Masc. (CM) (2001-2002) | G | INS FORAT del VENT | IBL-2 |
30/06/2017 | 16:20 | Juvenil Fem. (JF) (1999-2000) | B | ORDIZIA ESKUBALOIA | H.RIBES |
30/06/2017 | 17:00 | Cadet Masc. (CM) (2001-2002) | G | CORAZONISTAS-ZARAG-1 | H.SALOU |
30/06/2017 | 17:40 | Infantil Fem. (IF) (2003-04) | B | H.CANOVELLES-2 | HOYBRATEN-1 |
30/06/2017 | 18:20 | Juvenil Masc. (JM) (1999-2000) | D | SALLE MONTCADA-2 | H.SALOU |
30/06/2017 | 19:00 | Juvenil Masc. (JM) (1999-2000) | D | IR-3 | H.STA.EULALIA |
30/06/2017 | 19:40 | Infantil Fem. (IF) (2003-04) | B | SANSES-1 | H.LES FRANQUESES |
30/06/2017 | 20:20 | Juvenil Masc. (JM) (1999-2000) | E | H.SUECA | H.CANOVELLES |
30/06/2017 | 21:00 | Infantil Masc. (IM) (2003-04) | C | ATL. VALLADOLID | BM.LA ROCA-1 |
DIA | HORA | CATEGORIA | GRUP | LOCAL | VISITANT |
|
01/07/2017 | 10:20 | Infantil Masc. (IM) (2003-04) | G | KH-BM.GRANOLLERS-1 | HAPPOEL RISHON |
01/07/2017 | 11:00 | Juvenil Fem. (JF) (1999-2000) | B | LIER | ORDIZIA ESKUBALOIA |
01/07/2017 | 11:40 | Juvenil Fem. (JF) (1999-2000) | B | H.RIBES | H.SANT VICENÇ |
01/07/2017 | 12:20 | Juvenil Masc. (JM) (1999-2000) | A | KH-BM.GRANOLLERS-1 | H.ST.QUIRZE |
01/07/2017 | 13:00 | Infantil Fem. (IF) (2003-04) | D | H.RIBES-2 | BM.LA ROCA |
01/07/2017 | 13:40 | Infantil Fem. (IF) (2003-04) | D | H.MATARÓ | H.LA SALLE MONTCADA |
01/07/2017 | 14:20 | Cadet Masc. (CM) (2001-2002) | C | RANHEIM IL-1 | SANSES |
01/07/2017 | 15:00 | Cadet Masc. (CM) (2001-2002) | C | SAN ANDREU DE LA BARCA | BM.MARTIA |
01/07/2017 | 15:40 | Cadet Masc. (CM) (2001-2002) | L | ESPORTIU CASTELLDEFELS | RANHEIM IL-2 |
01/07/2017 | 16:20 | Infantil Fem. (IF) (2003-04) | C | H.TERRASSA | SURBADISHER |
01/07/2017 | 18:20 | Cadet Fem. (CF) (2001-2002) | D | BOSSMO | KVINESDAL |
01/07/2017 | 19:00 | Cadet Fem. (CF) (2001-2002) | G | SAUDA | KORSVOLL |
01/07/2017 | 19:40 | Juvenil Fem. (JF) (1999-2000) | A | ORDIZIA ESKUBALOIA-2 | H.VILANOVA GELTRU |
01/07/2017 | 20:20 | Cadet Fem. (CF) (2001-2002) | G | H.LES FRANQUESES | H.ST.JOAN DESPI |
01/07/2017 | 21:00 | Cadet Fem. (CF) (2001-2002) | D | NJARD-1 | H.LA SALLE MONTCADA |